Акція
Акцію завершено

Монтаж ефективних систем опалення. Осіння акція!

32
Монтаж ефективних систем опалення. Осіння акція!
Барракуда
Будинок 350 м.кв. Економічна система опалення на конденсаційному котлі BUDERUS 42кВт (Німеччина), водонагрівачі Logalux SU W 200л, погодозалежної автоматиці Logamatic 4121. Висока економічність системи завдяки застосуванню низькотемпературної системи опалення, використання теплоти конденсації, погодозалежної теплогенерації котла, погодозалежне управління контурами опалення, управління темп. в приміщеннях. Передбачена можливість подальшого підключення повітряного теплового насоса
Монтаж ефективних систем опалення. Осіння акція!
Автор:
Час: 10 жовтня — 13 листопада 2017
Оцінка: 
 5 (1 голос)
Осіння акція на професійний монтаж енергоефективних систем опалення з низькими експлуатаційними витратами.
Сучасна система опалення створюється як єдиний комплекс пристроїв, що забезпечують: розрахунок необхідної кількості тепла будинку його ефективне виробництво точний розподіл по приміщеннях відповідно до вимог користувачів. Вирішення цих завдань забезпечують:
- Погодозалежна автоматика проводить розрахунок необхідного будинку тепла, при наявний зовнішній температурі, і управляє теплогенератором забезпечуючи виробництво розрахованого тепла.
- Теплогенератор з системами обігріву (радіатори теплі підлоги, стіни конвектори...), забезпечують виробництво тепла з максимальним ККД і ефективну передачу тепла приміщенням.
- Автоматика управління температурами в приміщеннях забезпечує управління і програмування температурами в кожному приміщенні, з можливістю зниження температури або відключення опалення, коли в приміщенні немає людей.
Такий підхід забезпечує низькі витрати на опалення і високий комфорт, що дозволить жити в будинку з задоволенням.
Ми встановлюємо високоефективні теплогенератори: газові конденсаційні котли, піролізні й пелетні твердопаливні котли, електрокотли з модуляцією потужності, геотермальні, повітряні та гібридні теплові насоси, геліосистеми.
Надається робоча випробувана і налаштована система опалення, c гарантійним та сервісним обслуговуванням, а також післягарантійною підтримкою на весь період експлуатації. Весь комплекс послуг від проектування, монтажу, обслуговування і сервісу - з одних рук, що гарантує довгу і надійну роботу системи.
У рамках акції до 13.11.2017 збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту - безкоштовно, гарантійний термін на монтажні роботи - 2 роки. Запрошуємо оглянути чинні системи опалення Вашого формату. Працюємо на ринку систем опалення з 1996 року, встановлено понад 600 систем. Подробиці на сайті компанії.
Акція діє на території України.
Тел .:
044 362-XX-XX Показати телефон +380 44 362 7739
Моб.:
067 399-XX-XX Показати телефон 80677995377, 80673993738
Ідентифікатор: 14089
5(1 голос)
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Останні новини розділу
Новини з інших розділів